Airmax Internet Sarny Wielkie - Dostawca Innowacyjnego Internetu dla Mieszkań, Biur i Przedsiębiorstw

Internet Sarny Wielkie - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, najtańszy w swojej klasie internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Sarny Wielkie i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle nowoczesnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Sarny Wielkie, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie niezobowiązującego okresu testowego. Warte podkreślenia dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat opolski.

światłowód Sarny Wielkie

Airmax Światłowód Sarny Wielkie bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Sarny Wielkie.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu domowego w miejscowości Sarny Wielkie. Dostarczamy Internet w technologii klasycznego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). AirFiber pozwala na osiąganie szybkości równych lub wyższych od popularnego Internetu światłowodowego, czyli rzędu 15 Gb i więcej. AirFiber, oprócz wszechstronnych zalet normalnego Internetu światłowodowego, gwarantuje również dodatkowe korzyści w formie: braku kabli (nie obniża atrakcyjności domu i ogrodu), dużej prędkości, bezproblemowości samodzielnego wdrożenia oraz odporności na warunki pogodowe i mechaniczne zniszczenie infrastruktury sieciowej. W przypadku AirFiber okablowania po prostu nie ma, a należy pamiętać, że naprawienie przewodu na ogół zajmuje wiele dni. Dzięki nowatorskiemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Sarny Wielkie, szybko można podłączyć do Internetu wiele sprzętów. Dostępna jest również opcja światłowodu bez umowy – z przedpłatą.

Światłowód Sarny Wielkie
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie