Airmax Internet Lubotyń - Dostawca Innowacyjnego Internetu dla Mieszkań, Biur i Przedsiębiorstw

Internet Lubotyń - Dostawca Internetu AirMAX pragnie przedstawić nowy, najtańszy w swojej klasie internet do domu, firmy, biura. Miło nam oznajmić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Lubotyń i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle nowoczesnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Lubotyń, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, oraz cały powiat głubczycki.

światłowód Lubotyń

Airmax Światłowód Lubotyń bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Lubotyń.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu światłowodowego w miejscowości Lubotyń. W naszej ofercie znajdziesz Internet światłowodowy kablowy, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Technologia ta pozwala na uzyskanie szybkości takich samych, a nawet wyższych od popularnego Internetu światłowodowego, czyli co najmniej 15 Gb i więcej. Technologia ta, oprócz wszechstronnych zalet standardowego Internetu światłowodowego, oferuje również wiele innych profitów w postaci: braku infrastruktury kablowej (nie rujnuje estetyki budynku i posesji), rewelacyjnych prędkości, łatwości samodzielnego montażu oraz odporności na warunki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenie przewodu. W przypadku tej technologii okablowania po prostu nie ma, a warto wiedzieć, że serwis kabli może zająć wiele dni. Dzięki nowoczesnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Lubotyń, szybko można podłączyć do Internetu całość posiadanych sprzętów. Dostępna jest również opcja światłowodu bez umowy – z przedpłatą.

Światłowód Lubotyń
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie