Airmax Internet Niwnik: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Niwnik - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, bezkonkurencyjny internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Niwnik i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle korzystnego cenowo i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Niwnik, ale także bliższą i dalszą okolicę. O solidności naszych usług możesz przekonać się w czasie darmowego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a zarazem cały powiat oławski.

światłowód Niwnik

Airmax Światłowód Niwnik bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Niwnik.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu domowego w miejscowości Niwnik. Dostarczamy Internet w technologii klasycznego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Technologia ta umożliwia osiąganie prędkości porównywalnych lub nawet większych od zwykłego światłowodu, tj. co najmniej 15 Gb i więcej. Technologia ta, oprócz kompletu korzyści tradycyjnego światłowodu, ma także wiele innych profitów w formie: braku kabli (nie musisz się martwić o efekt wizualny), rewelacyjnych szybkości, bezproblemowości montażu bez pomocy fachowca oraz odporności na warunki pogodowe i fizyczne zniszczenie infrastruktury sieciowej. W przypadku tej technologii kabli zwyczajnie nie ma, a przecież naprawienie okablowania może zająć sporo czasu. Dzięki sprawdzonemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Niwnik, z łatwością podłączysz do sieci całość posiadanych urządzeń. Do wyboru pozostaje także opcja Internetu bez umowy z przedpłatą - na kartę.

Światłowód Niwnik
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie