Airmax Internet Brzezimierz: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Brzezimierz - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, całkowicie nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Brzezimierz i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle korzystnego cenowo i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Brzezimierz, ale także bliższą i dalszą okolicę. O sprawności naszych usług możesz przekonać się w czasie gratisowego okresu testowego. Najistotniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat oławski.

światłowód Brzezimierz

Airmax Światłowód Brzezimierz bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Brzezimierz.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu domowego w miejscowości Brzezimierz. Dostarczamy Internet w technologii klasycznego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Technologia ta pozwala na osiąganie szybkości równych lub wyższych od standardowego Internetu światłowodowego, czyli co najmniej 15 Gb i więcej. Technologia ta, oprócz kompletu zalet normalnego Internetu światłowodowego, gwarantuje również wiele innych profitów w formie: braku kabli (nie odbiera walorów estetycznych budynkowi i posesji), doskonałych prędkości, bezproblemowości samodzielnego wdrożenia oraz odporności na warunki pogodowe i mechaniczne zniszczenie infrastruktury sieciowej. W przypadku tej technologii przewodów po prostu nie ma, a należy pamiętać, że naprawienie przewodu może zająć wiele dni. Dzięki nowatorskiemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Brzezimierz, łatwo można podłączyć do Internetu całość posiadanych sprzętów. W naszej ofercie znajduje się również opcja światłowodu bez umowy – na kartę.

Światłowód Brzezimierz
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie