Airmax Internet Pławnica: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Pławnica - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, najtańszy w swojej klasie internet do domu, firmy, biura. Miło nam podać wiadomość, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Pławnica i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle atrakcyjnego dla Klientów i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Pławnica, ale także bliższą i dalszą okolicę. O niezawodności naszych usług możesz przekonać się w czasie niezobowiązującego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a także cały powiat kłodzki.

światłowód Pławnica

Airmax Światłowód Pławnica bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Pławnica.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu domowego w miejscowości Pławnica. Dostarczamy Internet w technologii klasycznego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Internet ten pozwala na osiąganie szybkości takich samych, a nawet wyższych od standardowego Internetu światłowodowego, czyli przeciętnie 15 Gb i więcej. Internet ten, oprócz zestawu zalet standardowego Internetu światłowodowego, oferuje również dodatkowe profity w formie: braku kabli (nie odbiera walorów estetycznych budynkowi i posesji), doskonałych prędkości, bezproblemowości samodzielnego montażu oraz odporności na warunki pogodowe i mechaniczne zniszczenie infrastruktury sieciowej. W przypadku tego Internetu przewodów po prostu nie ma, a warto wiedzieć, że naprawienie kabli na ogół trwa wiele dni. Dzięki nowoczesnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Pławnica, łatwo można podłączyć do Internetu cały zestaw sprzętów. W naszej ofercie znajduje się również opcja światłowodu bez umowy – na kartę.

Światłowód Pławnica
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie