Airmax Internet Trzebce: niezrównana szybkość dostępu do sieci dla mieszkań, biur oraz przedsiębiorstw na obszarze województwa łódzkiego.

Internet Trzebce - Dostawca Internetu AirMAX pragnie przedstawić nowy, ultra szybki internet do domu, firmy, biura. Miło nam podać wiadomość, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Trzebce i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle korzystnego cenowo i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Trzebce, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie gratisowego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, oraz cały powiat radomszczański.

światłowód Trzebce

Airmax Światłowód Trzebce bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Trzebce.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Trzebce. W naszej ofercie znajdziesz Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Internet AirFiber pozwala na uzyskiwanie szybkości podobnych lub nawet większych od popularnego Internetu światłowodowego, czyli około 15 Gb i więcej. Internet AirFiber, oprócz wszechstronnych zalet zwykłego Internetu światłowodowego, dostarcza również wiele innych zalet w postaci: braku przewodów (nie wpływa negatywnie na estetykę budynku i posesji), dużych prędkości, łatwości instalacji bez pomocy fachowcy oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i mechaniczne zniszczenia przewodu. W przypadku Internetu AirFiber okablowania po prostu nie ma, a warto zauważyć, że usunięcie usterki w przypadku przewodów czasem trwa wiele dni. Dzięki rewolucyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Trzebce, szybko można podłączyć do Internetu wiele różnych sprzętów. Dostępna jest również opcja światłowodu bez umowy – z przedpłatą.

Światłowód Trzebce
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie