Airmax Internet Puszyna - Dostawca Innowacyjnego Internetu dla Mieszkań, Biur i Przedsiębiorstw

Internet Puszyna - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować nowy, szybki i nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Puszyna i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Puszyna, ale także bliższą i dalszą okolicę. O sprawności naszych usług możesz przekonać się w czasie nieodpłatnego okresu testowego. Fundamentalne dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, oraz cały powiat nyski.

światłowód Puszyna

Airmax Światłowód Puszyna bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Puszyna.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Puszyna. Dostarczamy Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Internet ten umożliwia uzyskiwanie prędkości równych i wyższych od zwykłego światłowodu, tj. przeciętnie 15 Gb i więcej. Internet ten, oprócz zestawu korzyści klasycznego światłowodu, zapewnia także dodatkowe profity w formie: braku przewodów (nie wpływa negatywnie na wygląd budynku i posesji), zawrotnych szybkości, bezproblemowości samodzielniej instalacji oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i fizyczne zniszczenia infrastruktury sieciowej. W przypadku tego Internetu kabli zwyczajnie nie ma, a warto pamiętać, że usunięcie usterki w przypadku kabla na ogół trwa sporo czasu. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Puszyna, z łatwością podłączysz do sieci cały zestaw urządzeń. Do wyboru pozostaje także opcja Internetu bez umowy z przedpłatą - na kartę.

Światłowód Puszyna
image/svg+xml
internet Puszyna

Airmax Internet Puszyna i okolice: Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie