Kim jesteśmy

AirMAX jest nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się operatorem telekomunikacyjnym. Świadczymy usługi dla klientów biznesowych, administracji państwowej, samorządowej i wielu innych odbiorców na najwyższym, europejskim poziomie. Oferujemy zaawansowane technologicznie rozwiązania telekomunikacyjne, dopasowane do potrzeb najbardziej wymagających Klientów. Priorytetem jest dla nas zapewnienie pełnego bezpieczeństwa i niezawodności pracy sieci teleinformatycznej. Służy temu inteligentny system nadzoru, wspierany przez grupę najlepszych specjalistów, dodatkową stabilność zapewniają wdrożone liczne procedury bezpieczeństwa. Świadczone przez nas usługi obejmują: transmisję danych, dzierżawę łączy, usługi głosowe, internetowe, a także hosting i kolokację.

Historia firmy

AirMAX internet jest w 100% siecią polską. Posiadamy kilkudziesięcioletnie doświadczenie w branży usług teleinformatycznych. Zakresem działania od początku naszego istnienia są rozwiązania telekomunikacyjne dla klientów, tworzone z myślą o potrzebach nowoczesnych przedsiębiorstw i wymagających klientów innych branż.

AirMAX Internet to prężnie rozwijający się operator, który od kilku lat konsekwentnie buduje swoją pozycję na polskim rynku telekomunikacyjnym. Naszą ofertę kierujemy w szczególności do klientów biznesowych, instytucji i urzędów oraz wszystkich innych klientów, którzy potrzebują rozwiązań telekomunikacyjnych na najwyższym europejskim poziomie. Nie ma znaczenia, jakiej wielkości jest firma, gdzie się znajduje ani w jakiej branży działa - mamy optymalne rozwiązanie dla każdego.

Dostarczamy innowacyjne, elastyczne produkty i usługi dostosowane do potrzeb komunikacyjnych każdego klienta. Zapewnienie bezpieczeństwa danych naszych klientów jest dla nas sprawą najwyższej wagi; gwarantujemy 100% bezpieczeństwo i niezawodność działania systemów teleinformatycznych.

Airmax Internet wdrożyło nowatorski, zaawansowany system nadzoru technicznego. Jest on pod stałą kontrolą inżynierów oraz doskonale przeszkolonych specjalistów. Dodatkowa ochrona jest zapewniona poprzez procedury bezpieczeństwa. Nasze Data Centre są przygotowane na wszelkiego rodzaju niespodziewane awarie i sytuacje losowe, dlatego możemy niezwłocznie wprowadzać interwencje naprawcze.

Oferujemy naszym użytkownikom kompleksowe usługi: łącza internetowe, serwery/hostingi, dzierżawę, a także możliwość wynajmu miejsca w naszych serwerowniach. W razie problemów mogą skorzystać ponadto ze wsparcia technicznego naszych dobrze przeszkolonych i profesjonalnych pracowników - spotkasz tu ludzi z pasją i chęcią rozwiązywania problemów!

AirMAX Internet z dumą oferuje najwyższej jakości usługi doradcze. Nasi doświadczeni doradcy z przyjemnością wyjaśnią, w jaki sposób nasze usługi mogą zoptymalizować unikalne potrzeby i wyzwania stojące przed Twoją firmą. Szczególnie polecamy nasze ultraszybkie, ultrastabilne wrocławskie łącze światłowodowe – innowacyjne rozwiązanie dostępne w kilku miastach na terenie województwa dolnośląskiego. Nie wahaj się i skontaktuj się z nami już dziś!

  • Niczego nie podpisujesz przed podłączeniem – dla każdego łącza AirMAX Internet oferujemy darmowy, 2-tygodniowy okres testowy, oczywiście bez żadnych zobowiązań.
  • Deklarujemy maksymalne pokrycie zasięgiem usług – są one dostępne nawet w najtrudniejszych pod kątem zasięgu miejscach.
  • Deklarujemy szybkie podłączenie do wybranego przez klienta pomieszczenia i budynku.
  • Deklarujemy kompleksowe wsparcie inżynierów Airmax Internet - od dnia zamówienia, przez etap podłączenia, aż po uruchomienie usługi. Możesz dzwonić, pytać o wszystko, z pewnością doradzimy.
  • Deklarujemy wysokie transfery 10 Gb i większe, dzięki bezpośredniemu wpięciu w międzynarodowe magistrale światłowodowe. Deklarujemy również ultra niski ping w Polsce, Europie, Stanach Zjednoczonych i w pozostałych częściach świata.
  • Deklarujemy najwyższą stabilność i dostępność łącza Airmax Internet, dzięki wysokim standardom Service Level Agreement.