Internet na Kartę Prepaid AirMAX - Ultraszybki internet światłowodowy bez umowy i limitu danych

Internet na kartę - AirMAX Internet Biznes PrePaid - nie wymaga wiążących umów.

Internet na kartę (prepaid) BEZ LIMITU DANYCH - ściągaj ile tylko chcesz.

AirMAX internet na kartę - Prepaid - jest dostępny w południowo-zachodniej Polsce, w tym województwach: dolnośląskim, lubuskim, łódzkim, opolskim, śląskim oraz wielkopolskim.

  1. Żadnych umów, nic nie podpisujesz
  2. Żadnych limitów danych, ściągasz ile chcesz
  3. Ultraprosta instalacja, dzwonisz, aktywujesz, korzystasz - proste
  4. Płacisz kiedy się Tobie podoba, tylko wtedy kiedy chcesz korzystać
  5. Możliwy stały adres globalny adres IP (kamera, własny serwer itp.)
Internet na kartę Airmax - bez umowy - prepaid

Jak szybko i sprawnie skorzystać z usługi PrePaid:

1. Aktywacja

Zadzwoń pod numer 71 71 70 530, aktywować możesz sprzęt własny lub zakupiony w naszej firmie

2. Okres testowy

Po dokonanej aktywacji przysługuje bezpłatny okres testowy, wynosi on jedną dobę licząc od dnia aktywacji, od godziny 24:00.

czas trwania opłata
1 dzień 8,00 zł brutto
7 dni 31,00 zł brutto
14 dni 58,00 zł brutto
30 dni 96,00 zł brutto
4 miesiące 318,00 zł brutto

3. Wpłata za wybrany okres czasu

W ciągu testowej doby, należy dokonać płatności w wysokości odpowiadającej okresowi, w którym zamierząją Państwo korzystać z usługi. Opłaty za usługę wynoszą:

4. Jak dokonać pierwszej płatności

Sugerowany sposób zapłaty to szybkie przelewy elektroniczne na dane: Best Partner ul. Dunikowskiego 16c, 45-631 Opole, nr konta 41 1140 2004 0000 3702 3312 2098, z dopiskiem w tytule przelewu: "Opłata PREPAID na nazwisko i imię (tu należy podać dane na zgodne z danymi, na które przeprowadzono aktywację)", w przypadku braku takiej możliwości, płatności można dokonać w jakikolwiek inny sposób, korzystając z dostępnego druku płatności, wpisując w tytule przelewu: "Opłata PREPAID na nazwisko i imię (tu należy podać dane na zgodne z danymi, na które przeprowadzono aktywację)". Należy jednak pamiętać, iż w przypadku płatności dokonywanych gotówkowo w bankach czy na Poczcie Polskiej czas realizacji przelewu może przekroczyć jedną dobę, w związku z czym może nastąpić czasowe odłączenie usługi. Po dokonanym przelewie można wysłać potwierdzenie płatności na adres prepaid@airmax.pl

5. Płatności za kolejne okresy

Jeżeli nasza usługa dostępu do internetu bez umowy, spełnia Państwa oczekiwania, w podobny sposób należy dokonywać płatności na kolejne okresy, w których zamierzają Państwo korzystać z naszych usług, pamiętając jednak, iż w celu zachowania ciągłości świadczenia usługi, zapłaty należy dokonać z kilkudniowym wyprzedzeniem.

Możliwe jest dokonanie płatności za pomocą operatora szybkich płatności. Link do wykonania płatności otrzymacie Państwo na email kilka dni przed terminem zakończenia świadczenia usługi.

Test wydajności połączenia internetowego oferuje SPEEDTEST. Aby zestawić wyniki, należy przeprowadzić inny SPEEDTEST.