Airmax Internet Wilczyce: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Wilczyce - Dostawca Internetu AirMAX pragnie przedstawić nowy, całkowicie nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Wilczyce i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle atrakcyjnego dla Klientów i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Wilczyce, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie nieodpłatnego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat wrocławski.

światłowód Wilczyce

Airmax Światłowód Wilczyce bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Wilczyce.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Wilczyce. W naszej ofercie znajdziesz Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy Internet AirFiber pozwala na uzyskiwanie szybkości równych lub wyższych od popularnego Internetu światłowodowego, czyli przynajmniej 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy Internet AirFiber, oprócz wszechstronnych zalet normalnego Internetu światłowodowego, gwarantuje również dodatkową wartość w postaci: braku przewodów (nie rujnuje estetyki budynku i posesji), niesamowitej prędkości, łatwości samodzielnego wdrożenia oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i mechaniczne zniszczenia przewodu. W przypadku bezprzewodowego Internetu AirFiber okablowania po prostu nie ma, a należy pamiętać, że usunięcie usterki w przypadku przewodu czasem zajmuje wiele dni. Dzięki nowatorskiemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Wilczyce, szybko można podłączyć do Internetu komplet posiadanych sprzętów. Dostępna jest również opcja światłowodu bez umowy – z przedpłatą.

Światłowód Wilczyce
image/svg+xml
internet Wilczyce

Airmax Internet Wilczyce i okolice: Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie