Airmax Internet Szlichtyngowa - Zapewniona Szybkość Sieci dla Twojego Mieszkania, Biura i Przedsiębiorstwa

Internet Szlichtyngowa - Dostawca Internetu AirMAX pragnie przedstawić nowy, najtańszy w swojej klasie internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Szlichtyngowa i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Szlichtyngowa, ale także bliższą i dalszą okolicę. O niezawodności naszych usług możesz przekonać się w czasie darmowego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, oraz cały powiat wschowski.

światłowód Szlichtyngowa

Airmax Światłowód Szlichtyngowa bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Szlichtyngowa.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Szlichtyngowa. Oferujemy Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy Internet AirFiber umożliwia osiągnięcie prędkości równych i wyższych od zwykłego światłowodu, tj. przynajmniej 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy Internet AirFiber, oprócz wszelkich korzyści klasycznego światłowodu, zapewnia także dodatkowe wartości pod postacią: braku okablowania (nie szpeci domu i ogrodu), zaskakującej szybkości, prostoty samodzielniej instalacji oraz odporności na czynniki atmosferyczne i fizyczne uszkodzenia kabla. W przypadku technologii tej kabli zwyczajnie nie ma, a warto pamiętać, że naprawa kabla często zajmuje sporo czasu. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Szlichtyngowa, z łatwością podłączysz do sieci komplet posiadanych urządzeń. Do wyboru pozostaje także opcja Internetu bez umowy z przedpłatą - na kartę.

Światłowód Szlichtyngowa
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie