Airmax Internet Otmice - Dostawca Innowacyjnego Internetu dla Mieszkań, Biur i Przedsiębiorstw

Internet Otmice - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaprezentować nowy, najtańszy w swojej klasie internet do domu, firmy, biura. Miło nam oznajmić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Otmice i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle popularnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Otmice, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie gratisowego okresu testowego. Fundamentalne dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat strzelecki.

światłowód Otmice

Airmax Światłowód Otmice bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Otmice.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Otmice. Dostarczamy Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Internet ten umożliwia osiągnięcie prędkości podobnych lub nawet większych od normalnego światłowodu, tj. przeciętnie 15 Gb i więcej. Internet ten, oprócz zestawu korzyści zwykłego światłowodu, dostarcza także dodatkowe profity w formie: braku okablowania (nie musisz się martwić o efekt wizualny), rewelacyjnych szybkości, bezproblemowości instalacji bez pomocy fachowcy oraz odporności na czynniki atmosferyczne i fizyczne uszkodzenia infrastruktury sieciowej. W przypadku tego Internetu sieci kabli zwyczajnie nie ma, a warto zauważyć, że naprawa przewodów na ogół trwa sporo czasu. Dzięki rewolucyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Otmice, bez problemu podłączysz do sieci cały zestaw urządzeń. Interesującym rozwiązaniem także opcja Internetu prepaid, czyli bez umowy.

Światłowód Otmice
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie