Airmax Internet Kietlice - Dostawca Innowacyjnego Internetu dla Mieszkań, Biur i Przedsiębiorstw

Internet Kietlice - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaproponować Państwu nowy, szybki i nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam zakomunikować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Kietlice i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle korzystnego cenowo i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Kietlice, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie gratisowego okresu testowego. Kluczowym dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, oraz cały powiat głubczycki.

światłowód Kietlice

Airmax Światłowód Kietlice bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Kietlice.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu światłowodowego w miejscowości Kietlice. Oferujemy Internet światłowodowy kablowy, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). AirFiber pozwala na uzyskanie szybkości takich samych, a nawet wyższych od standardowego Internetu światłowodowego, czyli rzędu 15 Gb i więcej. AirFiber, oprócz wszystkich zalet standardowego Internetu światłowodowego, oferuje również wiele innych korzyści pod postacią: braku infrastruktury kablowej (nie szpeci domu i ogrodu), zaskakującej prędkości, prostoty samodzielnego montażu oraz odporności na warunki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenie kabla. W przypadku światłowodu AirFiber przewodów po prostu nie ma, a warto wiedzieć, że serwis kabli często trwa wiele dni. Dzięki nowoczesnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Kietlice, łatwo można podłączyć do Internetu wiele sprzętów. W naszej ofercie znajduje się również opcja światłowodu bez umowy – na kartę.

Światłowód Kietlice
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie