O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Strupice - dostawca Internetu AirMax - do domu, biura, firmy

Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, ultra szybki internet do domu, firmy, biura. Miło nam oznajmić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Strupice i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle atrakcyjnego dla Klientów i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Strupice, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Najistotniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat legnicki.

Sylwetka jakości jak też rozpiętości działalności przedsiębiorstwa Airmax

AirMAX to sprawdzona od kilkunastu lat rzetelność, nie tylko miejscowość Strupice nieustannie poddaje próbie rzetelność naszych usług, ale także całe województwo dolnośląskie a także województwa sąsiednie. Jest to dla nas impuls do rozwoju i najlepsza rekomendacja. Strupice - chcemy podziękować za Wasze zaufanie.

zasięg Internetu od dostawcy AirMax
Zamów internet

TV w sieci + rozmaite rozwiązania multimedialne

Internet światłowodowy Airmax to nie tylko swobodna aktywność w sieci, ale również dostęp do przeróżnych multimediów, jak np. TV w sieci – z różnymi opcjami do wyboru.

Internet i TV w jednym nabędziesz u jednego z wielu dostępnych w sieci dostawców multimediów. Proponowane pakiety obejmują zróżnicowaną ilość kanałów i różnorodne dodatkowe opcje. Dlatego trzeba przed finalizacją transakcji sumiennie przeanalizować regulamin danego dostawcy. Muszą tam znaleźć się informacje odnośnie oferowanych pakietów, okresu umowy, dostępnych w pakiecie programów, a ponadto informacje na temat obowiązującej promocji.

TV z Internetem Airmax to nie tylko wysoki upload i download - bez względu na wielkość plików, ale również bardzo wysoka stabilność łączy, niedostępna np. w przypadku LTE.

Jeśli chcesz mieć dostęp do bogatej gamy rozwiązań multimedialnych, m.in. Facebooka, Instagrama czy YouTuba, napisz lub zadzwoń do nas, a poznasz dużo więcej korzyści.

Uwaga – w celu osiągania szybkości 100 i więcej Mb, radzimy zaopatrzyć się w nowoczesny model routera z portem 1 Gb/s albo wyższym.

Ultraszybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z przesyłaniem i odbieraniem danych, dostęp do największych, kinowych hitów w najlepszej rozdzielczości, 24-godzinny dostęp do pakietów multimedialnych oraz zawsze stabilna usługa. W odróżnieniu od Internetu LTE, masz najszybszy Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani niesprzyjającej pogody. Airmax zapewnia dostęp do sieci faktycznie bez limitów. Oglądasz ulubione programy, filmy i seriale, kibicujesz sportowcom oraz uploudujesz i downloudujesz nawet duże pliki bez granic - na wielu urządzeniach jednocześnie. Nie trzeba marnować czasu na ładowanie stron czy stale odświeżać transfer plików. Airmax to dedykowana propozycja Internetu dla wszystkich domowników oraz dla Twoich pracowników. Umożliwia korzystanie z sieci w każdym pokoju w domu czy w biurze. Zacznij pracować z najszybszym Wi-Fi Airmax w miejscowości Strupice. Zapraszamy do kontaktu, aby poznać więcej korzyści. Testuj szybkość naszego Internetu – za darmo w mieszkaniu lub w środowisku pracy przez miesiąc.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Internet powiat legnicki:

Szczedrzykowice Motyczyn Dąbie Bartoszów Janowice Duże Ziemnice Kunice Grzybiany Lasowice Szczedrzykowice-Stacja Ulesie Rokitki Jaroszówka Jakuszów Biała Babin Szczytniki Małe Raczkowa Jezierzany Rogów Legnicki Studnica Krzywa Jerzmanowice Chojnów Kozice Gniewomirowice Tyniec Legnicki Biskupice Legnickie Pole Miłkowice Jaśkowice Legnickie Dunino Okmiany Czarnków Golanka Górna Kawice Piotrówek Witków Gniewomierz Michów Dobroszów Kolonia Kołłątaja Goliszów Siedliska Bieniowice Koiszków Święciany Osetnica Taczalin Czernikowice Strupice Rosochata Biskupin Spalona Budziwojów Niedźwiedzice Komorniki Legnica Bobrów Wągrodno Mąkolice Konradówka Krotoszyce Stary Łom Zamienice Piotrowice Wilczyce Golanka Dolna Lipce Ruja Pątnów Kwiatkowice Nowa Wieś Legnicka Groble

W przeciągu niespełna kilkunastu lat nieograniczony dostęp do wirtualnej rzeczywistości stał się dla każdego zjawiskiem na tyle powszednim, że niełatwo w dzisiejszej rzeczywistości nawet wyobrazić sobie pracę bądź relaks bez e-życia. Dzięki 24h/7 połączeniu z wirtualnym światem, zagwarantowana jest skuteczna komunikacja z przyjaciółmi i rodziną, przesyłanie rozmaitych rzeczy czy rozwijanie wiedzy i umiejętności. Możliwości połączenia z Internetem jest jednak kilka, w tym także w miejscowości Strupice. Decyzja, którą opcję wybierzemy zależy w decydującym stopniu od indywidualnych potrzeb internauty i od uruchomionej infrastruktury IT. Niejednokrotnie osoby niezorientowane w zagadnieniach technicznych, mają kłopot z dopasowaniem idealnego łącza i są praktycznie nieświadome tego, która technologia sprosta ich jedynym w swoim rodzaju preferencjom. Dlatego właśnie polecamy wziąć pod uwagę naszą ofertę – Airmax zapewnia wszystkim szybki i satysfakcjonujący dobór najbardziej optymalnej usługi internetowej z uwzględnieniem podanej przez Ciebie lokalizacji – w tym również dla miejscowości Strupice. Ponadto zyskujesz możliwość porównania: prędkości i stabilności łącza, cenników, okresu obowiązywania umowy oraz obowiązujących rabatów u zaufanych dostawców Internetu.

Jesteśmy dostawcą usług internetowych. Nasze usługi realizujemy w miejscowości Strupice. W ramach współpracy zapewniamy światłowodowy internet symetryczny o bezkonkurencyjnej przepustowości, a dodatkowo TV przez Internet i telefon przez Internet. Robimy, co w naszej mocy, aby zapewniane usługi były możliwie najprostsze w eksploatacji, dlatego podpisujemy umowę na czas nieokreślony oraz zapewniamy optymalizację oferty dla wszystkich użytkowników - w cenie usługi. Masz prawo zrezygnować w dowolnym czasie. Klienci, którzy korzystają z naszego światłowodowego Internetu, otrzymują dodatkowo publiczny adres IP, symetryczne łącze (transfer plików z taką samą szybkością jak ich pobieranie) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na naszej planecie. Klienci korzystający z naszej sieci mogą również liczyć na gratisowy multiroom, kanały w jakości HD, 3D oraz interaktywną nagrywarkę. Ponadto Ci, którzy zamówią telefon, zyskują możliwość korzystania z nieodpłatnych rozmów w Internecie (wieczorami) i wykonywania nieodpłatnych połączeń międzynarodowych.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie