Airmax Internet Obiszów: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Obiszów - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować nowy, bezkonkurencyjny internet do domu, firmy, biura. Miło nam powiadomić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Obiszów i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Obiszów, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Kluczowym dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat polkowicki.

światłowód Obiszów

Airmax Światłowód Obiszów bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Obiszów.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Obiszów. Oferujemy Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy światłowód AirFiber pozwala na osiągnięcie szybkości równych i wyższych od zwykłego Internetu światłowodowego, czyli na poziomie 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy światłowód AirFiber, oprócz wszelkich zalet klasycznego Internetu światłowodowego, zapewnia również dodatkowe zalety pod postacią: braku okablowania (nie obniża atrakcyjności budynku i posesji), bardzo dużej prędkości, prostoty samodzielniej instalacji oraz odporności na czynniki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenia kabla. W przypadku bezprzewodowego światłowodu AirFiber kabli po prostu nie ma, a warto pamiętać, że naprawa kabla na ogół zajmuje wiele dni. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Obiszów, z łatwością można podłączyć do Internetu dużą ilość sprzętów. Do wyboru pozostaje również opcja światłowodu bez umowy z przedpłatą - na kartę.

Światłowód Obiszów
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie