Airmax Internet Wielowieś: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Wielowieś - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować nowy, ultra szybki internet do domu, firmy, biura. Miło nam oznajmić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Wielowieś i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle nowoczesnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Wielowieś, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie nieodpłatnego okresu testowego. Warte podkreślenia dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a zarazem cały powiat oleśnicki.

światłowód Wielowieś

Airmax Światłowód Wielowieś bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Wielowieś.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Wielowieś. Oferujemy Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). AirFiber pozwala na osiągnięcie szybkości równych i wyższych od tradycyjnego Internetu światłowodowego, czyli rzędu 15 Gb i więcej. AirFiber, oprócz wszystkich zalet klasycznego Internetu światłowodowego, zapewnia również dodatkowe wartości pod postacią: braku okablowania (nie szpeci domu i ogrodu), zaskakującej prędkości, prostoty samodzielniej instalacji oraz odporności na czynniki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenia kabla. W przypadku technologii tej plątaniny kabli po prostu nie ma, a warto pamiętać, że naprawa kabla często zajmuje wiele dni. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Wielowieś, nareszcie można podłączyć do Internetu wiele sprzętów. Może zainteresować Cię również opcja światłowodu prepaid, czyli na kartę.

Światłowód Wielowieś
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie