Airmax Internet Chełmiec: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Chełmiec - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaproponować Państwu nowy, szybki i nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam zakomunikować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Chełmiec i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle korzystnego cenowo i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Chełmiec, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie niezobowiązującego okresu testowego. Fundamentalne dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, oraz cały powiat jaworski.

światłowód Chełmiec

Airmax Światłowód Chełmiec bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Chełmiec.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Chełmiec. W naszej ofercie znajdziesz Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Internet ten pozwala na uzyskiwanie szybkości porównywalnych lub nawet większych od normalnego Internetu światłowodowego, czyli przeciętnie 15 Gb i więcej. Internet ten, oprócz zestawu zalet tradycyjnego Internetu światłowodowego, ma również dodatkowe profity w postaci: braku przewodów (nie wpływa negatywnie na wygląd domu i ogrodu), rewelacyjnej prędkości, łatwości montażu bez pomocy fachowca oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i mechaniczne zniszczenia przewodu. W przypadku tego Internetu sieci kabli po prostu nie ma, a przecież usunięcie usterki w przypadku okablowania na ogół trwa wiele dni. Dzięki sprawdzonemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Chełmiec, bez problemu można podłączyć do Internetu cały zestaw sprzętów. Interesującym rozwiązaniem również opcja światłowodu prepaid, czyli bez umowy.

Światłowód Chełmiec
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie