Airmax Internet Góry: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Góry - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaprezentować nowy, całkowicie nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Góry i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle nowoczesnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Góry, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie niezobowiązującego okresu testowego. Najistotniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat milicki.

światłowód Góry

Airmax Światłowód Góry bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Góry.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu światłowodowego w miejscowości Góry. W naszej ofercie znajdziesz Internet światłowodowy kablowy, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy światłowód AirFiber umożliwia uzyskanie prędkości takich samych, a nawet wyższych od tradycyjnego światłowodu, tj. na poziomie 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy światłowód AirFiber, oprócz kompletu korzyści standardowego światłowodu, oferuje także dodatkowe zalety w postaci: braku infrastruktury kablowej (nie obniża atrakcyjności domu i ogrodu), dużej szybkości, łatwości samodzielnego montażu oraz odporności na warunki atmosferyczne i fizyczne uszkodzenie przewodu. W przypadku bezprzewodowego światłowodu AirFiber plątaniny kabli zwyczajnie nie ma, a warto wiedzieć, że serwis kabli na ogół zajmuje sporo czasu. Dzięki nowoczesnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Góry, nareszcie podłączysz do sieci dużą ilość urządzeń. Może zainteresować Cię także opcja Internetu prepaid, czyli na kartę.

Światłowód Góry
image/svg+xml
internet Góry

Airmax Internet Góry i okolice: Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie