Airmax Internet Krępna - Dostawca Innowacyjnego Internetu dla Mieszkań, Biur i Przedsiębiorstw

Internet Krępna - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować nowy, najtańszy w swojej klasie internet do domu, firmy, biura. Miło nam zakomunikować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Krępna i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle nowoczesnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Krępna, ale także bliższą i dalszą okolicę. O solidności naszych usług możesz przekonać się w czasie nieodpłatnego okresu testowego. Warte podkreślenia dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak również cały powiat krapkowicki.

światłowód Krępna

Airmax Światłowód Krępna bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Krępna.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Krępna. Oferujemy Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Internet AirFiber umożliwia uzyskiwanie prędkości równych lub wyższych od popularnego światłowodu, tj. około 15 Gb i więcej. Internet AirFiber, oprócz wszechstronnych korzyści normalnego światłowodu, gwarantuje także wiele innych zalet pod postacią: braku przewodów (nie wpływa negatywnie na wygląd budynku i posesji), zawrotnych szybkości, prostoty samodzielnego wdrożenia oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i fizyczne zniszczenia kabla. W przypadku Internetu AirFiber okablowania zwyczajnie nie ma, a należy pamiętać, że usunięcie usterki w przypadku przewodu na ogół trwa sporo czasu. Dzięki nowatorskiemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Krępna, szybko podłączysz do sieci wiele różnych urządzeń. Dostępna jest także opcja Internetu bez umowy – z przedpłatą.

Światłowód Krępna
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie