Airmax Internet Wierzbice: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Wierzbice - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, bezkonkurencyjny internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Wierzbice i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Wierzbice, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie darmowego okresu testowego. Najistotniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a zarazem cały powiat wrocławski.

światłowód Wierzbice

Airmax Światłowód Wierzbice bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Wierzbice.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Wierzbice. Oferujemy Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy Internet AirFiber pozwala na osiągnięcie szybkości równych i wyższych od zwykłego Internetu światłowodowego, czyli przynajmniej 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy Internet AirFiber, oprócz wszelkich zalet klasycznego Internetu światłowodowego, zapewnia również dodatkową wartość pod postacią: braku okablowania (nie rujnuje estetyki budynku i posesji), niesamowitej prędkości, prostoty samodzielniej instalacji oraz odporności na czynniki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenia kabla. W przypadku bezprzewodowego Internetu AirFiber kabli po prostu nie ma, a warto pamiętać, że naprawa kabla czasem zajmuje wiele dni. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Wierzbice, z łatwością można podłączyć do Internetu komplet posiadanych sprzętów. Do wyboru pozostaje również opcja światłowodu bez umowy z przedpłatą - na kartę.

Światłowód Wierzbice
image/svg+xml
internet Wierzbice

Airmax Internet Wierzbice i okolice: Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie