Airmax Internet Augustynów: niezrównana szybkość dostępu do sieci dla mieszkań, biur oraz przedsiębiorstw na obszarze województwa łódzkiego.

Internet Augustynów - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaprezentować nowy, szybki i nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam podać wiadomość, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Augustynów i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle korzystnego cenowo i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Augustynów, ale także bliższą i dalszą okolicę. O sprawności naszych usług możesz przekonać się w czasie nieodpłatnego okresu testowego. Najistotniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, oraz cały powiat sieradzki.

światłowód Augustynów

Airmax Światłowód Augustynów bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Augustynów.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Augustynów. Dostarczamy Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Internet ten pozwala na uzyskiwanie szybkości takich samych, a nawet wyższych od tradycyjnego Internetu światłowodowego, czyli przeciętnie 15 Gb i więcej. Internet ten, oprócz kompletu zalet standardowego Internetu światłowodowego, oferuje również dodatkowe profity w formie: braku przewodów (nie rujnuje estetyki budynku i posesji), niesamowitej prędkości, bezproblemowości samodzielnego montażu oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i mechaniczne zniszczenia infrastruktury sieciowej. W przypadku tego Internetu plątaniny kabli po prostu nie ma, a warto wiedzieć, że usunięcie usterki w przypadku kabli na ogół trwa wiele dni. Dzięki nowoczesnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Augustynów, nareszcie można podłączyć do Internetu cały zestaw sprzętów. Może zainteresować Cię również opcja światłowodu prepaid, czyli na kartę.

Światłowód Augustynów
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie