O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Nasławice - dostawca Internetu AirMax - do domu, biura, firmy

Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować nowy, ultra szybki internet do domu, firmy, biura. Miło nam powiadomić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Nasławice i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle atrakcyjnego dla Klientów i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Nasławice, ale także bliższą i dalszą okolicę. O sprawności naszych usług możesz przekonać się w czasie darmowego okresu testowego. Kluczowym dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, oraz cały powiat wrocławski.

światłowód Nasławice

Airmax Światłowód Nasławice bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Nasławice. W naszej ofercie znajdziesz Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Internet ten pozwala na uzyskiwanie szybkości równych lub wyższych od popularnego Internetu światłowodowego, czyli przeciętnie 15 Gb i więcej. Internet ten, oprócz zestawu zalet normalnego Internetu światłowodowego, gwarantuje również dodatkowe profity w postaci: braku przewodów (nie obniża atrakcyjności domu i ogrodu), dużej prędkości, łatwości samodzielnego wdrożenia oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i mechaniczne zniszczenia przewodu. W przypadku tego Internetu okablowania po prostu nie ma, a należy pamiętać, że usunięcie usterki w przypadku przewodu zwykle zajmuje wiele dni. Dzięki nowatorskiemu routerowi Airmax Fiber, szybko można podłączyć do Internetu cały zestaw sprzętów. Dostępna jest również opcja światłowodu bez umowy – z przedpłatą.

Światłowód Nasławice
zasięg Internetu od dostawcy AirMax
Zamów internet

TV internetowa na żywo + popularne serwisy multimedialne

Superszybki internet Airmax otwiera przez użytkownikiem dostęp także do rozmaitych rozwiązań multimedialnych, jak np. TV internetowa na żywo – w kilku dogodnych wariantach do wyboru.

Internet i TV w jednym kupisz u dostępnych w sieci dostawców usług multimedialnych. Proponowane pakiety obejmują zróżnicowany zakres kanałów i zróżnicowane dodatkowe opcje. Dlatego trzeba przed finalizacją transakcji uważnie poznać regulamin danego dostawcy usług multimedialnych. Muszą tam znaleźć się informacje odnośnie oferowanych pakietów, okresu umowy, oferty programów, a ponadto informacje na temat aktualnej promocji.

Pakiet Internet + TV Airmax to nie tylko bezproblemowa transmisja danych - bez względu na wielkość plików, ale również fantastyczna stabilność łączy, praktycznie niemożliwa do osiągnięcia w rozwiązaniach mobilnych.

Jeśli chcesz zyskać dostęp do bogatej gamy serwisów multimedialnych, w tym social mediów, odezwij się do nas, a opowiemy Ci o szczegółach.

Uwaga – w celu osiągnięcia szybkości 100+ Mb, zalecamy zakupić dobry model routera z portem 1 Gb/s albo wyższym.

Szybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z transferem plików, dostęp do filmowych i serialowych hitów w rozdzielczości HD, nieprzerwany dostęp do Facebooka, Instagrama czy YouTuba oraz zawsze bardzo stabilne łącze. W odróżnieniu od Internetu oferowanego przez operatorów komórkowych, otrzymujesz ultraszybki Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani pogody za oknem. Airmax zapewnia dostęp do sieci faktycznie bez limitów. Oglądasz ulubione filmy i seriale, kibicujesz sportowcom oraz transferujesz nawet duże pliki bez jakichkolwiek limitów - na paru urządzeniach jednocześnie. Nie trzeba długo czekać na ładowanie stron czy ciągle odświeżać upload lub download plików. Airmax to wspaniała propozycja Internetu dla rodziny oraz dla firm. Umożliwia korzystanie z sieci w każdym pomieszczeniu w domu czy w biurowcu. Odkryj nową jakość korzystania z sieci z ultraszybkim Wi-Fi Airmax w miejscowości Nasławice. Zachęcamy do kontaktu, aby poznać więcej korzyści. Testuj łącza Airmax – to nic nie kosztuje w mieszkaniu lub w biurze przez miesiąc.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Internet powiat wrocławski:

Wrocław (Klecina) Oleśniczka Wrocław (Krzyki) Dobrzykowice Szymanów Nowa Wieś Wrocławska Jordanów Śląski Wojnowice Damianowice Mędłów Polakowice Strzegomiany Milin Mleczna Krzyków Księginice Małe Gajków Stary Zamek Stróża Różaniec Owsianka Żórawina Milejowice Mirków Chrzanów Nadolice Małe Krobielowice Wrocław (Muchobór) Kamieniec Wrocławski Piotrówek Ujów Łukaszowice Strzeganowice Kuklice Cesarzowice Mirosławice Mokronos Górny Janówek Czernica Mokronos Dolny Krzyżowice Popowice Szczodre Cieszyce Chrząstawa Wielka Biskupice Magnice Bratowice Królikowice Kozłów Nasławice Kamień Wojnarowice Maniów Mały Radwanice Jeszkowice Wrocław (Psie Pole) Kąty Wrocławskie Mietków Biestrzyków Wojkowice Domasław Kobierzyce Zacharzyce Proszkowice Kilianów Długołęka Ślęza Jaszkotle Krzeptów Kunów Rzeplin Zabrodzie Turów Bielawa Mokry Dwór Rogów Sobócki Bielany Wrocławskie Ręków Komorowice Mnichowice Krajków Zybiszów Glinica Żerniki Wielkie Wawrzeńczyce Wszemiłowice Wilczkowice Domanice Winna Góra Szczepankowice Kamionna Byków Ratowice Nadolice Wielkie Przezdrowice Wilczyce Smolec Gniechowice Księginice Żerniki Małe Wrocław (Leśnica) Wilkowice Kiełczówek Iwiny Suchy Dwór Chwałów Domaszczyn Żerniki Wrocławskie Galowice Tyniec Mały Piława Zagródki Wilczków Wysoka Brzezia Łąka Solna Dzikowa Kiełczów Kątna Szukalice Wrocław (Fabryczna) Świątniki Borzygniew Maniów Wielki Sobótka Pustków Żurawski Jezierzyce Wielkie Nowa Wieś Kącka Pustków Wilczkowski Wierzbice Pełcznica Jaksonów Ozorzyce Michałowice Wrocław Strachów Chrząstawa Mała Wojtkowice Bogusławice Maniów Żerzuszyce Pożarzyce Wieściszów Małuszów

W przeciągu minionych lat niczym nieograniczony dostęp do wirtualnego świata stał się dla wszystkich ludzi zjawiskiem na tyle codziennym, że bardzo trudno współcześnie nawet wyobrazić sobie biznes i codzienne funkcjonowanie bez e-świata. Dzięki nieprzerwanemu połączeniu z wirtualnym światem, zagwarantowana jest permanentna komunikacja z przyjaciółmi i rodziną, udostępnianie małych i dużych plików czy też rozwijanie wiedzy i umiejętności. Sposobów połączenia z wirtualnym światem jest jednak co najmniej kilka, w tym także w miejscowości Nasławice. Decyzja, którą opcję wybierzemy zależy w głównej mierze od wymagań konsumenta czy przedsiębiorcy i od stworzonej infrastruktury IT. Na ogół osoby niezorientowane w tematach technicznych, mają kłopot z wybraniem zalecanego łącza i są praktycznie nieświadome tego, która forma łączności sprosta ich unikatowym wymogom. Z tego powodu polecamy poznać naszą ofertę – Airmax gwarantuje klientom szybki i skuteczny dobór indywidualnie dopasowanej formy połączenia z siecią z uwzględnieniem podanej przez Ciebie lokalizacji – w tym dla miejscowości Nasławice. Ponadto zyskasz szansę porównania: szybkości i stabilności łączy, różnych opcji abonamentowych, okresu obowiązywania umowy oraz obowiązujących programów rabatowych i lojalnościowych u zaufanych przedstawicieli.

Jesteśmy dostawcą usług internetowych. Nasze usługi są dostępne w miejscowości Nasławice. W ramach prowadzonej działalności zapewniamy łącze symetryczne o największej przepustowości, a dodatkowo także programy TV online i telefonię stacjonarną. Chcemy działać tak, aby dostarczane usługi były możliwie najprostsze w eksploatacji, dlatego oferujemy umowę na czas nieokreślony oraz zapewniamy optymalizację oferty dla każdego użytkownika - w cenie usługi. Masz prawo rozwiązać umowę w dowolnej chwili. Klienci, którzy korzystają z naszego światłowodowego Internetu, otrzymują nieodpłatnie publiczne IP, symetryczne łącze (wysyłanie plików z taką samą szybkością jak ich pobieranie) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na Ziemi. Użytkownicy naszego Internetu zyskują w pakiecie również darmowy multiroom, programy w jakości HD, 3D oraz intuicyjną w obsłudze nagrywarkę. Ponadto Klienci korzystający z naszej sieci, którzy wybiorą telefon przez Internet, zyskują możliwość nieodpłatnych rozmów w Internecie (wieczorami) i wykonywania nieodpłatnych połączeń z innymi krajami.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie