Airmax Internet Smardy Dolne - Dostawca Innowacyjnego Internetu dla Mieszkań, Biur i Przedsiębiorstw

Internet Smardy Dolne - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, całkowicie nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam podać wiadomość, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Smardy Dolne i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle popularnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Smardy Dolne, ale także bliższą i dalszą okolicę. O sprawności naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Najistotniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak również cały powiat kluczborski.

światłowód Smardy Dolne

Airmax Światłowód Smardy Dolne bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Smardy Dolne.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Smardy Dolne. Dostarczamy Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Światłowód AirFiber pozwala na uzyskiwanie szybkości podobnych lub nawet większych od klasycznego Internetu światłowodowego, czyli średnio 15 Gb i więcej. Światłowód AirFiber, oprócz pełnego wachlarza zalet zwykłego Internetu światłowodowego, dostarcza również dodatkowe wartości w formie: braku przewodów (nie szpeci domu i ogrodu), zaskakującej prędkości, bezproblemowości instalacji bez pomocy fachowcy oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i mechaniczne zniszczenia infrastruktury sieciowej. W przypadku technologii tej infrastruktury kablowej po prostu nie ma, a warto zauważyć, że usunięcie usterki w przypadku przewodów często zajmuje wiele dni. Dzięki rewolucyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Smardy Dolne, szybko i łatwo można podłączyć do Internetu cały wachlarz sprzętów. Ciekawym rozwiązaniem jest również opcja światłowodu w systemie prepaid bez umowy.

Światłowód Smardy Dolne
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie