Airmax Internet Dobrzenice: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Dobrzenice - Dostawca Internetu AirMAX pragnie przedstawić nowy, całkowicie nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam podać wiadomość, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Dobrzenice i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle atrakcyjnego dla Klientów i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Dobrzenice, ale także bliższą i dalszą okolicę. O solidności naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Warte podkreślenia dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a także cały powiat ząbkowicki.

światłowód Dobrzenice

Airmax Światłowód Dobrzenice bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Dobrzenice.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Dobrzenice. Oferujemy Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy światłowód AirFiber umożliwia osiągnięcie prędkości równych i wyższych od zwykłego światłowodu, tj. na poziomie 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy światłowód AirFiber, oprócz wszelkich korzyści klasycznego światłowodu, zapewnia także dodatkowe zalety pod postacią: braku okablowania (nie obniża atrakcyjności domu i ogrodu), dużej szybkości, prostoty samodzielniej instalacji oraz odporności na czynniki atmosferyczne i fizyczne uszkodzenia kabla. W przypadku bezprzewodowego światłowodu AirFiber kabli zwyczajnie nie ma, a warto pamiętać, że naprawa kabla na ogół zajmuje sporo czasu. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Dobrzenice, z łatwością podłączysz do sieci dużą ilość urządzeń. Do wyboru pozostaje także opcja Internetu bez umowy z przedpłatą - na kartę.

Światłowód Dobrzenice
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie