Airmax Internet Domaradz - Dostawca Innowacyjnego Internetu dla Mieszkań, Biur i Przedsiębiorstw

Internet Domaradz - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaprezentować nowy, bezkonkurencyjny internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Domaradz i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle atrakcyjnego dla Klientów i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Domaradz, ale także bliższą i dalszą okolicę. O niezawodności naszych usług możesz przekonać się w czasie gratisowego okresu testowego. Warte podkreślenia dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a także cały powiat namysłowski.

światłowód Domaradz

Airmax Światłowód Domaradz bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Domaradz.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Domaradz. Dostarczamy Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Internet ten umożliwia uzyskiwanie prędkości równych i wyższych od zwykłego światłowodu, tj. przeciętnie 15 Gb i więcej. Internet ten, oprócz wszelkich korzyści klasycznego światłowodu, zapewnia także dodatkowe profity w formie: braku przewodów (nie wpływa negatywnie na wygląd budynku i posesji), zawrotnych szybkości, bezproblemowości samodzielniej instalacji oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i fizyczne zniszczenia infrastruktury sieciowej. W przypadku tego Internetu kabli zwyczajnie nie ma, a warto pamiętać, że usunięcie usterki w przypadku kabla na ogół trwa sporo czasu. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Domaradz, z łatwością podłączysz do sieci cały zestaw urządzeń. Do wyboru pozostaje także opcja Internetu bez umowy z przedpłatą - na kartę.

Światłowód Domaradz
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie