Airmax Internet Nieradowice - Dostawca Innowacyjnego Internetu dla Mieszkań, Biur i Przedsiębiorstw

Internet Nieradowice - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować nowy, całkowicie nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam zakomunikować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Nieradowice i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Nieradowice, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie gratisowego okresu testowego. Najistotniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat nyski.

światłowód Nieradowice

Airmax Światłowód Nieradowice bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Nieradowice.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu światłowodowego w miejscowości Nieradowice. W naszej ofercie znajdziesz Internet światłowodowy kablowy, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy światłowód AirFiber pozwala na uzyskanie szybkości równych lub wyższych od popularnego Internetu światłowodowego, czyli minimum 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy światłowód AirFiber, oprócz zestawu zalet normalnego Internetu światłowodowego, gwarantuje również wartość dodaną w postaci: braku infrastruktury kablowej (nie odbiera walorów estetycznych budynkowi i posesji), doskonałych prędkości, łatwości samodzielnego wdrożenia oraz odporności na warunki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenie przewodu. W przypadku bezprzewodowego Internetu światłowodowego AirFiber okablowania po prostu nie ma, a należy pamiętać, że serwis przewodu zwykle zajmuje wiele dni. Dzięki nowatorskiemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Nieradowice, szybko można podłączyć do Internetu komplet swoich sprzętów. Dostępna jest również opcja światłowodu bez umowy – z przedpłatą.

Światłowód Nieradowice
image/svg+xml
internet Nieradowice

Airmax Internet Nieradowice i okolice: Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie