Airmax Internet Siekierzyce: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Siekierzyce - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, ultra szybki internet do domu, firmy, biura. Miło nam podać wiadomość, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Siekierzyce i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle korzystnego cenowo i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Siekierzyce, ale także bliższą i dalszą okolicę. O sprawności naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak również cały powiat jaworski.

światłowód Siekierzyce

Airmax Światłowód Siekierzyce bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Siekierzyce.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Siekierzyce. Oferujemy Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Technologia ta pozwala na osiągnięcie szybkości równych i wyższych od tradycyjnego Internetu światłowodowego, czyli co najmniej 15 Gb i więcej. Technologia ta, oprócz kompletu zalet klasycznego Internetu światłowodowego, zapewnia również wiele innych profitów pod postacią: braku okablowania (nie musisz się martwić o efekt wizualny), rewelacyjnych prędkości, prostoty samodzielniej instalacji oraz odporności na czynniki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenia kabla. W przypadku tej technologii plątaniny kabli po prostu nie ma, a warto pamiętać, że naprawa kabla może zająć wiele dni. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Siekierzyce, nareszcie można podłączyć do Internetu całość posiadanych sprzętów. Może zainteresować Cię również opcja światłowodu prepaid, czyli na kartę.

Światłowód Siekierzyce
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie