Airmax Internet Sosnowa: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Sosnowa - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaprezentować nowy, szybki i nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam podać wiadomość, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Sosnowa i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Sosnowa, ale także bliższą i dalszą okolicę. O solidności naszych usług możesz przekonać się w czasie gratisowego okresu testowego. Kluczowym dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, oraz cały powiat ząbkowicki.

światłowód Sosnowa

Airmax Światłowód Sosnowa bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Sosnowa.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Sosnowa. W naszej ofercie znajdziesz Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy światłowód AirFiber umożliwia uzyskiwanie prędkości równych i wyższych od zwykłego światłowodu, tj. na poziomie 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy światłowód AirFiber, oprócz wszelkich korzyści klasycznego światłowodu, zapewnia także dodatkowe wartości w postaci: braku przewodów (nie szpeci domu i ogrodu), zaskakującej szybkości, łatwości samodzielniej instalacji oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i fizyczne zniszczenia przewodu. W przypadku technologii tej kabli zwyczajnie nie ma, a warto pamiętać, że usunięcie usterki w przypadku kabla często zajmuje sporo czasu. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Sosnowa, z łatwością podłączysz do sieci dużą ilość urządzeń. Do wyboru pozostaje także opcja Internetu bez umowy z przedpłatą - na kartę.

Światłowód Sosnowa
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie