Airmax Internet Lizawice: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Lizawice - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaproponować Państwu nowy, całkowicie nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam oznajmić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Lizawice i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Lizawice, ale także bliższą i dalszą okolicę. O solidności naszych usług możesz przekonać się w czasie niezobowiązującego okresu testowego. Najistotniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, oraz cały powiat oławski.

światłowód Lizawice

Airmax Światłowód Lizawice bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Lizawice.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu światłowodowego w miejscowości Lizawice. W naszej ofercie znajdziesz Internet światłowodowy kablowy, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Technologia ta umożliwia uzyskanie prędkości takich samych, a nawet wyższych od zwykłego światłowodu, tj. co najmniej 15 Gb i więcej. Technologia ta, oprócz kompletu korzyści standardowego światłowodu, oferuje także wiele innych profitów w postaci: braku infrastruktury kablowej (nie musisz się martwić o efekt wizualny), rewelacyjnych szybkości, łatwości samodzielnego montażu oraz odporności na warunki atmosferyczne i fizyczne uszkodzenie przewodu. W przypadku tej technologii kabli zwyczajnie nie ma, a warto wiedzieć, że serwis kabli może zająć sporo czasu. Dzięki nowoczesnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Lizawice, z łatwością podłączysz do sieci całość posiadanych urządzeń. Do wyboru pozostaje także opcja Internetu bez umowy z przedpłatą - na kartę.

Światłowód Lizawice
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie