Airmax Internet Pasieczna: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Pasieczna - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaprezentować nowy, najtańszy w swojej klasie internet do domu, firmy, biura. Miło nam powiadomić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Pasieczna i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle atrakcyjnego dla Klientów i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Pasieczna, ale także bliższą i dalszą okolicę. O niezawodności naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a zarazem cały powiat świdnicki.

światłowód Pasieczna

Airmax Światłowód Pasieczna bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Pasieczna.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu światłowodowego w miejscowości Pasieczna. Dostarczamy Internet światłowodowy kablowy, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy światłowód AirFiber pozwala na uzyskanie szybkości takich samych, a nawet wyższych od klasycznego Internetu światłowodowego, czyli minimum 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy światłowód AirFiber, oprócz całości zalet standardowego Internetu światłowodowego, oferuje również dodatkowe wartości w formie: braku infrastruktury kablowej (nie musisz się martwić o efekt wizualny), bardzo dużej prędkości, bezproblemowości samodzielnego montażu oraz odporności na warunki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenie infrastruktury sieciowej. W przypadku technologii tej infrastruktury kablowej po prostu nie ma, a warto wiedzieć, że serwis kabli na ogół zajmuje wiele dni. Dzięki nowoczesnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Pasieczna, szybko i łatwo można podłączyć do Internetu komplet swoich sprzętów. Ciekawym rozwiązaniem jest również opcja światłowodu w systemie prepaid bez umowy.

Światłowód Pasieczna
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie