Airmax Internet Rojków: niezrównana szybkość dostępu do sieci dla mieszkań, biur oraz przedsiębiorstw na obszarze województwa łódzkiego.

Internet Rojków - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaprezentować nowy, najtańszy w swojej klasie internet do domu, firmy, biura. Miło nam oznajmić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Rojków i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Rojków, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Fundamentalne dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat zduńskowolski.

światłowód Rojków

Airmax Światłowód Rojków bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Rojków.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu światłowodowego w miejscowości Rojków. W naszej ofercie znajdziesz Internet światłowodowy kablowy, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy Internet AirFiber umożliwia uzyskanie prędkości porównywalnych lub nawet większych od zwykłego światłowodu, tj. przynajmniej 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy Internet AirFiber, oprócz wszelkich korzyści tradycyjnego światłowodu, ma także dodatkową wartość w postaci: braku infrastruktury kablowej (nie musisz się martwić o efekt wizualny), rewelacyjnych szybkości, łatwości montażu bez pomocy fachowca oraz odporności na warunki atmosferyczne i fizyczne uszkodzenie przewodu. W przypadku bezprzewodowego Internetu AirFiber kabli zwyczajnie nie ma, a przecież serwis okablowania może zająć sporo czasu. Dzięki sprawdzonemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Rojków, z łatwością podłączysz do sieci komplet posiadanych urządzeń. Do wyboru pozostaje także opcja Internetu bez umowy z przedpłatą - na kartę.

Światłowód Rojków
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie