Airmax Internet Stary Otok: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Stary Otok - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, najtańszy w swojej klasie internet do domu, firmy, biura. Miło nam oznajmić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Stary Otok i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle atrakcyjnego dla Klientów i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Stary Otok, ale także bliższą i dalszą okolicę. O sprawności naszych usług możesz przekonać się w czasie niezobowiązującego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a zarazem cały powiat oławski.

światłowód Stary Otok

Airmax Światłowód Stary Otok bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Stary Otok.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu domowego w miejscowości Stary Otok. Dostarczamy Internet w technologii klasycznego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Technologia ta pozwala na osiąganie szybkości równych lub wyższych od standardowego Internetu światłowodowego, czyli co najmniej 15 Gb i więcej. Technologia ta, oprócz kompletu zalet normalnego Internetu światłowodowego, gwarantuje również wiele innych profitów w formie: braku kabli (nie odbiera walorów estetycznych budynkowi i posesji), doskonałych prędkości, bezproblemowości samodzielnego wdrożenia oraz odporności na warunki pogodowe i mechaniczne zniszczenie infrastruktury sieciowej. W przypadku tej technologii przewodów po prostu nie ma, a należy pamiętać, że naprawienie przewodu może zająć wiele dni. Dzięki nowatorskiemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Stary Otok, łatwo można podłączyć do Internetu całość posiadanych sprzętów. W naszej ofercie znajduje się również opcja światłowodu bez umowy – na kartę.

Światłowód Stary Otok
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie