Airmax Internet Bartoszowice dzielnica Wrocławia: ultra-szybki dostawca sieci domowej, biurowej i firmowej na terenie województwa dolnośląskiego.

Internet Bartoszowice - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaproponować Państwu nowy, najtańszy w swojej klasie internet do domu, firmy, biura. Miło nam zakomunikować, że zasięg naszej sieci objął Bartoszowice dzielnicę znajdującą się we Wrocławiu i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle popularnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko Bartoszowice dzielnicę znajdującą się we Wrocławiu, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie gratisowego okresu testowego. Najistotniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a zarazem cały powiat wrocławski.

światłowód Bartoszowice

Airmax Światłowód Bartoszowice bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Bartoszowice.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w Bartoszowicach dzielnicy znajdującej się we Wrocławiu. Oferujemy Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). AirFiber pozwala na osiągnięcie szybkości równych i wyższych od standardowego Internetu światłowodowego, czyli rzędu 15 Gb i więcej. AirFiber, oprócz wszystkich zalet klasycznego Internetu światłowodowego, zapewnia również dodatkowe korzyści pod postacią: braku okablowania (nie obniża atrakcyjności budynku i posesji), zaskakujących prędkości, prostoty samodzielniej instalacji oraz odporności na czynniki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenia kabla. W przypadku AirFiber przewodów po prostu nie ma, a warto pamiętać, że naprawa kabla zwykle trwa wiele dni. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Bartoszowice, łatwo można podłączyć do Internetu wiele sprzętów. W naszej ofercie znajduje się również opcja światłowodu bez umowy – na kartę.

Światłowód Bartoszowice
image/svg+xml
internet Wrocław (Bartoszowice)

Airmax Internet Bartoszowice i okolice: Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie