Airmax Internet Przydroże Wielkie - Dostawca Innowacyjnego Internetu dla Mieszkań, Biur i Przedsiębiorstw

Internet Przydroże Wielkie - Dostawca Internetu AirMAX pragnie przedstawić nowy, szybki i nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam zakomunikować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Przydroże Wielkie i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Przydroże Wielkie, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie niezobowiązującego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat nyski.

światłowód Przydroże Wielkie

Airmax Światłowód Przydroże Wielkie bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Przydroże Wielkie.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Przydroże Wielkie. Oferujemy Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). AirFiber pozwala na osiągnięcie szybkości równych i wyższych od standardowego Internetu światłowodowego, czyli rzędu 15 Gb i więcej. AirFiber, oprócz wszystkich zalet klasycznego Internetu światłowodowego, zapewnia również dodatkowe korzyści pod postacią: braku okablowania (nie obniża atrakcyjności budynku i posesji), zaskakujących prędkości, prostoty samodzielniej instalacji oraz odporności na czynniki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenia kabla. W przypadku AirFiber przewodów po prostu nie ma, a warto pamiętać, że naprawa kabla zwykle trwa wiele dni. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Przydroże Wielkie, łatwo można podłączyć do Internetu wiele sprzętów. W naszej ofercie znajduje się również opcja światłowodu bez umowy – na kartę.

Światłowód Przydroże Wielkie
image/svg+xml
internet Przydroże Wielkie

Airmax Internet Przydroże Wielkie i okolice: Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie