Airmax Internet Jankowice Małe: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Jankowice Małe - Dostawca Internetu AirMAX pragnie przedstawić nowy, bezkonkurencyjny internet do domu, firmy, biura. Miło nam powiadomić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Jankowice Małe i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle popularnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Jankowice Małe, ale także bliższą i dalszą okolicę. O niezawodności naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak również cały powiat oławski.

światłowód Jankowice Małe

Airmax Światłowód Jankowice Małe bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Jankowice Małe.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Jankowice Małe. Dostarczamy Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy światłowód AirFiber umożliwia osiągnięcie prędkości równych i wyższych od zwykłego światłowodu, tj. minimum 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy światłowód AirFiber, oprócz całości korzyści klasycznego światłowodu, zapewnia także wartość dodaną w formie: braku okablowania (nie zaburza estetyki budynku i posesji), bardzo dużych szybkości, bezproblemowości samodzielniej instalacji oraz odporności na czynniki atmosferyczne i fizyczne uszkodzenia infrastruktury sieciowej. W przypadku bezprzewodowego Internetu światłowodowego AirFiber kabli zwyczajnie nie ma, a warto pamiętać, że naprawa kabla często trwa sporo czasu. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Jankowice Małe, z łatwością podłączysz do sieci komplet swoich urządzeń. Do wyboru pozostaje także opcja Internetu bez umowy z przedpłatą - na kartę.

Światłowód Jankowice Małe
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie