O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Białowieża - dostawca Internetu AirMax - do domu, biura, firmy

Dostawca Internetu AirMAX pragnie przedstawić nowy, szybki i nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Białowieża i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle nowoczesnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Białowieża, ale także bliższą i dalszą okolicę. O niezawodności naszych usług możesz przekonać się w czasie nieodpłatnego okresu testowego. Warte podkreślenia dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat nyski.

Rys poziomu jak też rozpiętości pracy ISP Airmax

AirMAX to sprawdzona od wielu lat solidność, nie tylko miejscowość Białowieża nieprzerwanie poddaje próbie solidność naszych usług, ale również całe województwo opolskie oraz województwa sąsiednie. Jest to dla nas zaszczyt i najlepsza rekomendacja. Białowieża - chcemy podziękować za Wasze zaufanie.

zasięg Internetu od dostawcy AirMax
Zamów internet

TV przez Internet + różne multimedia

Airmax światłowodowy otwiera przez użytkownikiem dostęp także do różnych multimediów, jak np. TV przez Internet – w kilku dogodnych wariantach do wyboru.

Pakiet Internet + TV możesz kupić u wybranych usługodawców. Proponowane pakiety obejmują różną ilość kanałów i rozmaite dodatkowe opcje. Dlatego trzeba przed wyborem danego pakietu zawsze przeczytać regulamin danego serwisu. Muszą tam znaleźć się informacje odnośnie oferowanych pakietów, okresu umowy, liczby programów, a ponadto informacje na temat trwającej promocji.

Pakiet Internet + TV Airmax to nie tylko zawrotne prędkości pobierania i wgrywania - bez względu na wielkość plików, ale również rewelacyjna stabilność łączy, której nie spotkasz w przypadku LTE i Internetu mobilnego.

Jeśli potrzebujesz dostęp do bogatej gamy multimediów, jak np. serwisów społecznościowych, skontaktuj się z nami, a otrzymasz dużo więcej informacji.

Uwaga – w celu uzyskania szybkości pow. 100 Mb, powinieneś dokupić odpowiedni model routera z portem 1 Gb/s albo wyższym.

Ultra szybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z transferem, dostęp do filmów w rozdzielczości Ultra HD, całodobowy dostęp do różnorodnych rozwiązań multimedialnych oraz zawsze stabilna prędkość. W odróżnieniu od Internetu w telefonie, posiadasz ultra szybki Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani warunków atmosferycznych. Airmax zapewnia dostęp do sieci faktycznie bez limitów. Oglądasz filmy i seriale, kibicujesz sportowcom oraz wymieniasz się nawet dużymi plikami tyle, ile chcesz - na kilku urządzeniach jednocześnie. Nie trzeba czekać na ładowanie stron czy kilkukrotnie odświeżać upload plików. Airmax to znakomita propozycja Internetu dla mieszkania oraz do firmy. Dostęp do sieci jest możliwy w każdym kącie w domu czy w przedsiębiorstwie. Wystartuj z ultra szybkim Wi-Fi Airmax w miejscowości Białowieża. Napisz lub zadzwoń do nas, aby poznać więcej korzyści. Testuj Internet Airmax – bezpłatnie w mieszkaniu lub w przedsiębiorstwie przez miesiąc.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Internet powiat nyski:

Bodzanów Puszyna Czarnolas Biechów Nadziejów Paczków Lasocice Przydroże Wielkie Makowice Skorochów Ratnowice Drogoszów Nysa Sarnowice Wielkie Łąki Okopy Myszowice Mańkowice Jasienica Dolna Strobice Jędrzychów Sękowice Goszowice Siedlec Goraszowice Bykowice Budzieszowice Jodłów Nowaki Wierzbno Lipowa Brzeziny Białowieża Skoroszyce Unikowice Sidzina Nowy Świętów Ulanowice Pleśnica Kubice Starowice Ulianówka Lisie Kąty Kamienica Ligota Wielka Głębinów Janowa Ścinawa Nyska Grądy Bednary Gościce Nieradowice Stary Grodków Jasienica Górna Prusinowice Konradowa Wierzbie Reńska Wieś Siestrzechowice Stara Jamka Biskupów Wyszków Śląski Biała Nyska Buków Śmieciak Sławniowice Smolice Wilamowa Jarnołtów Korfantów Kwiatków Kępnica Maciejowice Rysiowice Hajduki Chałupki Otmuchów Frydrychów Głuchołazy Broniszowice Burgrabice Kuźnica Ligocka Rynarcice Włostowa Węża Nowy Las Radzikowice Goświnowice Regulice Pakosławice Suszkowice Wójcice Hanuszów Kuropas Piotrowice Nyskie Gryzów Podkamień Meszno Łambinowice Piechocice Trzeboszowice Ścinawa Mała Chróścina Kijów Lubiatów Pniewie Rączka Sowin Kałków Ogonów Dobrzyków Lasowice Konradów Stary Paczków Morów Przechód Śliwice Ścibórz Smolarnia Ujeździec Domaszkowice Bielice Koperniki Mroczkowa Iława Niwnica Markowice Gierałcice Rzymkowice Korzekwice Wierzbięcice Malerzowice Małe Sadurczyce Charbielin Niesiebędowice

W przeciągu minionej dekady swobodny dostęp do Internetu stał się dla wszystkich ludzi zjawiskiem na tyle powszechnym, że ciężko teraz nawet wyobrazić sobie edukację albo codzienność bez dostępu do Internetu. Dzięki permanentnemu połączeniu z wirtualnym światem, zagwarantowana jest ciągła komunikacja z ludźmi z całego świata, przekazywanie zdjęć i filmów oraz rozwijanie kompetencji. Form połączenia z wirtualną rzeczywistością jest jednak więcej niż 1, w tym także w miejscowości Białowieża. Decyzja, którą opcję wybierzemy zależy głównie od oczekiwań użytkownika i od dostępnej infrastruktury IT. Często osoby niezorientowane w aspektach technicznych, mają kłopot z wyborem optymalnego łącza i są praktycznie nieświadome tego, która oferta sprosta ich specjalnym oczekiwaniom. To dlatego polecamy zapoznać się z naszą ofertą – Airmax oferuje użytkownikowi szybki i trafny dobór sprofilowanej opcji łączności z uwzględnieniem domowej czy firmowej lokalizacji – również dla miejscowości Białowieża. Ponadto zapewniamy możliwość porównania: szybkości działania Internetu, cen, okresu obowiązywania umowy oraz obowiązujących akcji rabatowych u poszczególnych dostawców usług.

Jesteśmy dostawcą usług internetowych. Nasze usługi dostarczamy w miejscowości Białowieża. W ramach oferty zapewniamy symetryczne łącze światłowodowe o dużej przepustowości, a ponadto programy TV online i telefon stacjonarny. Pragniemy działać tak, aby świadczone usługi były możliwie najprostsze w eksploatacji, dlatego zapewniamy umowę na czas nieokreślony oraz zapewniamy optymalizację oferty dla wszystkich klientów - całkowicie za darmo. Masz prawo zerwać współpracę w dowolnym momencie. Klienci, którzy korzystają z naszego światłowodowego Internetu, otrzymują w standardzie zewnętrzny adres IP, symetryczne łącze (upload plików z taką samą szybkością jak ich pobieranie) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na kuli ziemskiej. Użytkownicy naszej sieci mogą liczyć także na nieodpłatny multiroom, programy HD, 3D oraz nowoczesną nagrywarkę. Ponadto użytkownicy naszej sieci, którzy zdecydują się na telefon stacjonarny, mogą korzystać z nieodpłatnych rozmów w Internecie (wieczorami) i wykonywania nieodpłatnych połączeń międzynarodowych.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie