Airmax Internet Szczepin dzielnica Wrocławia: ultra-szybki dostawca sieci domowej, biurowej i firmowej na terenie województwa dolnośląskiego.

Internet Szczepin - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, najtańszy w swojej klasie internet do domu, firmy, biura. Miło nam zakomunikować, że zasięg naszej sieci objął Szczepin dzielnicę znajdującą się we Wrocławiu i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle korzystnego cenowo i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko Szczepin dzielnicę znajdującą się we Wrocławiu, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Kluczowym dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat wrocławski.

światłowód Szczepin

Airmax Światłowód Szczepin bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Szczepin.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu domowego w Szczepinie dzielnicy znajdującej się we Wrocławiu. Dostarczamy Internet w technologii klasycznego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). AirFiber pozwala na osiąganie szybkości równych lub wyższych od popularnego Internetu światłowodowego, czyli rzędu 15 Gb i więcej. AirFiber, oprócz wszystkich zalet normalnego Internetu światłowodowego, gwarantuje również wartość dodaną w formie: braku kabli (nie szpeci domu i ogrodu), zaskakującej prędkości, bezproblemowości samodzielnego wdrożenia oraz odporności na warunki pogodowe i mechaniczne zniszczenie infrastruktury sieciowej. W przypadku bezprzewodowego Internetu światłowodowego AirFiber okablowania po prostu nie ma, a należy pamiętać, że naprawienie przewodu zwykle zajmuje wiele dni. Dzięki nowatorskiemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Szczepin, szybko można podłączyć do Internetu wiele sprzętów. Dostępna jest również opcja światłowodu bez umowy – z przedpłatą.

Światłowód Szczepin
image/svg+xml
internet Szczepin

Airmax Internet Szczepin i okolice: Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie