Airmax Internet Piotrowice Nyskie - Dostawca Innowacyjnego Internetu dla Mieszkań, Biur i Przedsiębiorstw

Internet Piotrowice Nyskie - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaprezentować nowy, szybki i nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam podać wiadomość, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Piotrowice Nyskie i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle nowoczesnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Piotrowice Nyskie, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie nieodpłatnego okresu testowego. Kluczowym dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat nyski.

światłowód Piotrowice Nyskie

Airmax Światłowód Piotrowice Nyskie bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Piotrowice Nyskie.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu domowego w miejscowości Piotrowice Nyskie. Dostarczamy Internet w technologii klasycznego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy światłowód AirFiber pozwala na osiąganie szybkości takich samych, a nawet wyższych od standardowego Internetu światłowodowego, czyli minimum 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy światłowód AirFiber, oprócz całości zalet standardowego Internetu światłowodowego, oferuje również wartość dodaną w formie: braku kabli (nie wpływa negatywnie na wygląd budynku i posesji), zawrotnych prędkości, bezproblemowości samodzielnego montażu oraz odporności na warunki pogodowe i mechaniczne zniszczenie infrastruktury sieciowej. W przypadku bezprzewodowego Internetu światłowodowego AirFiber przewodów po prostu nie ma, a warto wiedzieć, że naprawienie kabli zwykle zajmuje wiele dni. Dzięki nowoczesnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Piotrowice Nyskie, łatwo można podłączyć do Internetu komplet swoich sprzętów. W naszej ofercie znajduje się również opcja światłowodu bez umowy – na kartę.

Światłowód Piotrowice Nyskie
image/svg+xml
internet Piotrowice Nyskie

Airmax Internet Piotrowice Nyskie i okolice: Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie