Airmax Internet Marcinów: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Marcinów - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować nowy, całkowicie nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam powiadomić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Marcinów i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Marcinów, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie gratisowego okresu testowego. Kluczowym dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a zarazem cały powiat kłodzki.

światłowód Marcinów

Airmax Światłowód Marcinów bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Marcinów.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Marcinów. Oferujemy Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Internet AirFiber umożliwia uzyskiwanie prędkości podobnych lub nawet większych od klasycznego światłowodu, tj. około 15 Gb i więcej. Internet AirFiber, oprócz wszechstronnych korzyści zwykłego światłowodu, dostarcza także wiele innych zalet pod postacią: braku przewodów (nie wpływa negatywnie na estetykę budynku i posesji), dużych szybkości, prostoty instalacji bez pomocy fachowcy oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i fizyczne zniszczenia kabla. W przypadku Internetu AirFiber infrastruktury kablowej zwyczajnie nie ma, a warto zauważyć, że usunięcie usterki w przypadku przewodów czasem trwa sporo czasu. Dzięki rewolucyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Marcinów, szybko i łatwo podłączysz do sieci wiele różnych urządzeń. Ciekawym rozwiązaniem jest także opcja Internetu w systemie prepaid bez umowy.

Światłowód Marcinów
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie