Airmax Internet Kadłub: niezrównana szybkość dostępu do sieci dla mieszkań, biur oraz przedsiębiorstw na obszarze województwa łódzkiego.

Internet Kadłub - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, bezkonkurencyjny internet do domu, firmy, biura. Miło nam podać wiadomość, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Kadłub i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Kadłub, ale także bliższą i dalszą okolicę. O solidności naszych usług możesz przekonać się w czasie nieodpłatnego okresu testowego. Kluczowym dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat wieluński.

światłowód Kadłub

Airmax Światłowód Kadłub bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Kadłub.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu światłowodowego w miejscowości Kadłub. W naszej ofercie znajdziesz Internet światłowodowy kablowy, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). AirFiber umożliwia uzyskanie prędkości takich samych, a nawet wyższych od standardowego światłowodu, tj. rzędu 15 Gb i więcej. AirFiber, oprócz wszystkich korzyści standardowego światłowodu, oferuje także dodatkowe wartości w postaci: braku infrastruktury kablowej (nie zaburza estetyki domu i ogrodu), zaskakującej szybkości, łatwości samodzielnego montażu oraz odporności na warunki atmosferyczne i fizyczne uszkodzenie przewodu. W przypadku technologii tej przewodów zwyczajnie nie ma, a warto wiedzieć, że serwis kabli często zajmuje sporo czasu. Dzięki nowoczesnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Kadłub, łatwo podłączysz do sieci wiele urządzeń. W naszej ofercie znajduje się także opcja Internetu bez umowy – na kartę.

Światłowód Kadłub
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie