Airmax Internet Kuropas - Dostawca Innowacyjnego Internetu dla Mieszkań, Biur i Przedsiębiorstw

Internet Kuropas - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaprezentować nowy, szybki i nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam oznajmić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Kuropas i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle atrakcyjnego dla Klientów i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Kuropas, ale także bliższą i dalszą okolicę. O niezawodności naszych usług możesz przekonać się w czasie nieodpłatnego okresu testowego. Warte podkreślenia dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a zarazem cały powiat nyski.

światłowód Kuropas

Airmax Światłowód Kuropas bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Kuropas.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu domowego w miejscowości Kuropas. Dostarczamy Internet w technologii klasycznego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Internet ten umożliwia osiąganie prędkości równych i wyższych od zwykłego światłowodu, tj. przeciętnie 15 Gb i więcej. Internet ten, oprócz całości korzyści klasycznego światłowodu, zapewnia także dodatkowe profity w formie: braku kabli (nie wpływa negatywnie na wygląd domu i ogrodu), rewelacyjnej szybkości, bezproblemowości samodzielniej instalacji oraz odporności na warunki pogodowe i fizyczne zniszczenie infrastruktury sieciowej. W przypadku tego Internetu kabli zwyczajnie nie ma, a warto pamiętać, że naprawienie kabla na ogół trwa sporo czasu. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Kuropas, z łatwością podłączysz do sieci cały zestaw urządzeń. Do wyboru pozostaje także opcja Internetu bez umowy z przedpłatą - na kartę.

Światłowód Kuropas
image/svg+xml
internet Kuropas

Airmax Internet Kuropas i okolice: Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie