Airmax Internet Marszowice: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Marszowice - Dostawca Internetu AirMAX pragnie przedstawić nowy, ultra szybki internet do domu, firmy, biura. Miło nam oznajmić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Marszowice i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle korzystnego cenowo i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Marszowice, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie nieodpłatnego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat oławski.

światłowód Marszowice

Airmax Światłowód Marszowice bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Marszowice.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Marszowice. Oferujemy Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Internet AirFiber umożliwia osiągnięcie prędkości równych lub wyższych od popularnego światłowodu, tj. około 15 Gb i więcej. Internet AirFiber, oprócz wszechstronnych korzyści normalnego światłowodu, gwarantuje także dodatkowe profity pod postacią: braku okablowania (nie szpeci domu i ogrodu), bardzo dużej szybkości, prostoty samodzielnego wdrożenia oraz odporności na czynniki atmosferyczne i fizyczne uszkodzenia kabla. W przypadku tego Internetu okablowania zwyczajnie nie ma, a należy pamiętać, że naprawa przewodu na ogół trwa sporo czasu. Dzięki nowatorskiemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Marszowice, szybko podłączysz do sieci wiele różnych urządzeń. Dostępna jest także opcja Internetu bez umowy – z przedpłatą.

Światłowód Marszowice
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie