Airmax Internet Pietrowice Małe: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Pietrowice Małe - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaprezentować nowy, najtańszy w swojej klasie internet do domu, firmy, biura. Miło nam powiadomić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Pietrowice Małe i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle korzystnego cenowo i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Pietrowice Małe, ale także bliższą i dalszą okolicę. O niezawodności naszych usług możesz przekonać się w czasie darmowego okresu testowego. Warte podkreślenia dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat trzebnicki.

światłowód Pietrowice Małe

Airmax Światłowód Pietrowice Małe bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Pietrowice Małe.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Pietrowice Małe. W naszej ofercie znajdziesz Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Światłowód AirFiber umożliwia uzyskiwanie prędkości podobnych lub nawet większych od klasycznego światłowodu, tj. średnio 15 Gb i więcej. Światłowód AirFiber, oprócz pełnego wachlarza korzyści zwykłego światłowodu, dostarcza także wiele innych korzyści w postaci: braku przewodów (nie szpeci budynku i posesji), dużej szybkości, łatwości instalacji bez pomocy fachowcy oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i fizyczne zniszczenia przewodu. W przypadku światłowodu AirFiber infrastruktury kablowej zwyczajnie nie ma, a warto zauważyć, że usunięcie usterki w przypadku przewodów na ogół zajmuje sporo czasu. Dzięki rewolucyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Pietrowice Małe, szybko i łatwo podłączysz do sieci cały wachlarz urządzeń. Ciekawym rozwiązaniem jest także opcja Internetu w systemie prepaid bez umowy.

Światłowód Pietrowice Małe
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie