Airmax Internet Cienkowice: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Cienkowice - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować nowy, szybki i nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam podać wiadomość, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Cienkowice i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Cienkowice, ale także bliższą i dalszą okolicę. O niezawodności naszych usług możesz przekonać się w czasie gratisowego okresu testowego. Warte podkreślenia dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat ząbkowicki.

światłowód Cienkowice

Airmax Światłowód Cienkowice bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Cienkowice.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu światłowodowego w miejscowości Cienkowice. W naszej ofercie znajdziesz Internet światłowodowy kablowy, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Internet ten umożliwia uzyskanie prędkości równych i wyższych od tradycyjnego światłowodu, tj. przeciętnie 15 Gb i więcej. Internet ten, oprócz kompletu korzyści klasycznego światłowodu, zapewnia także dodatkowe profity w postaci: braku infrastruktury kablowej (nie zaburza estetyki domu i ogrodu), niesamowitej szybkości, łatwości samodzielniej instalacji oraz odporności na warunki atmosferyczne i fizyczne uszkodzenie przewodu. W przypadku tego Internetu plątaniny kabli zwyczajnie nie ma, a warto pamiętać, że serwis kabla czasem zajmuje sporo czasu. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Cienkowice, nareszcie podłączysz do sieci cały zestaw urządzeń. Może zainteresować Cię także opcja Internetu prepaid, czyli na kartę.

Światłowód Cienkowice
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie