Airmax Internet Karłowiczki - Dostawca Innowacyjnego Internetu dla Mieszkań, Biur i Przedsiębiorstw

Internet Karłowiczki - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, ultra szybki internet do domu, firmy, biura. Miło nam zakomunikować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Karłowiczki i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Karłowiczki, ale także bliższą i dalszą okolicę. O niezawodności naszych usług możesz przekonać się w czasie nieodpłatnego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, oraz cały powiat opolski.

światłowód Karłowiczki

Airmax Światłowód Karłowiczki bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Karłowiczki.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Karłowiczki. W naszej ofercie znajdziesz Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Internet AirFiber pozwala na uzyskiwanie szybkości podobnych lub nawet większych od klasycznego Internetu światłowodowego, czyli około 15 Gb i więcej. Internet AirFiber, oprócz pełnego wachlarza zalet zwykłego Internetu światłowodowego, dostarcza również wiele innych zalet w postaci: braku przewodów (nie wpływa negatywnie na estetykę domu i ogrodu), bardzo dużej prędkości, łatwości instalacji bez pomocy fachowcy oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i mechaniczne zniszczenia przewodu. W przypadku Internetu AirFiber infrastruktury kablowej po prostu nie ma, a warto zauważyć, że usunięcie usterki w przypadku przewodów na ogół zajmuje wiele dni. Dzięki rewolucyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Karłowiczki, szybko i łatwo można podłączyć do Internetu wiele różnych sprzętów. Ciekawym rozwiązaniem jest również opcja światłowodu w systemie prepaid bez umowy.

Światłowód Karłowiczki
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie