Airmax Internet Miłochów: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Miłochów - Dostawca Internetu AirMAX pragnie przedstawić nowy, szybki i nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam powiadomić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Miłochów i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle nowoczesnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Miłochów, ale także bliższą i dalszą okolicę. O solidności naszych usług możesz przekonać się w czasie nieodpłatnego okresu testowego. Najistotniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat świdnicki.

światłowód Miłochów

Airmax Światłowód Miłochów bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Miłochów.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Miłochów. Oferujemy Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Technologia ta pozwala na uzyskiwanie szybkości podobnych lub nawet większych od tradycyjnego Internetu światłowodowego, czyli co najmniej 15 Gb i więcej. Technologia ta, oprócz kompletu zalet zwykłego Internetu światłowodowego, dostarcza również wiele innych profitów pod postacią: braku przewodów (nie zaburza estetyki domu i ogrodu), bardzo dużej prędkości, prostoty instalacji bez pomocy fachowcy oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i mechaniczne zniszczenia kabla. W przypadku tej technologii plątaniny kabli po prostu nie ma, a warto zauważyć, że usunięcie usterki w przypadku przewodów może zająć wiele dni. Dzięki rewolucyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Miłochów, nareszcie można podłączyć do Internetu całość posiadanych sprzętów. Może zainteresować Cię również opcja światłowodu prepaid, czyli na kartę.

Światłowód Miłochów
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie