Airmax Internet Dębowa - Dostawca Innowacyjnego Internetu dla Mieszkań, Biur i Przedsiębiorstw

Internet Dębowa - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaprezentować nowy, szybki i nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam podać wiadomość, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Dębowa i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle nowoczesnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Dębowa, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Kluczowym dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat kędzierzyńsko-kozielski.

światłowód Dębowa

Airmax Światłowód Dębowa bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Dębowa.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu światłowodowego w miejscowości Dębowa. W naszej ofercie znajdziesz Internet światłowodowy kablowy, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Internet AirFiber pozwala na uzyskanie szybkości równych lub wyższych od popularnego Internetu światłowodowego, czyli około 15 Gb i więcej. Internet AirFiber, oprócz wszechstronnych zalet normalnego Internetu światłowodowego, gwarantuje również dodatkowe profity w postaci: braku infrastruktury kablowej (nie zaburza estetyki domu i ogrodu), zawrotnej prędkości, łatwości samodzielnego wdrożenia oraz odporności na warunki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenie przewodu. W przypadku tego Internetu okablowania po prostu nie ma, a należy pamiętać, że serwis przewodu często zajmuje wiele dni. Dzięki nowatorskiemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Dębowa, szybko można podłączyć do Internetu wiele różnych sprzętów. Dostępna jest również opcja światłowodu bez umowy – z przedpłatą.

Światłowód Dębowa
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie