Airmax Internet Kotowice: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Kotowice - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaproponować Państwu nowy, ultra szybki internet do domu, firmy, biura. Miło nam podać wiadomość, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Kotowice i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Kotowice, ale także bliższą i dalszą okolicę. O solidności naszych usług możesz przekonać się w czasie darmowego okresu testowego. Warte podkreślenia dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat trzebnicki.

światłowód Kotowice

Airmax Światłowód Kotowice bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Kotowice.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu światłowodowego w miejscowości Kotowice. Oferujemy Internet światłowodowy kablowy, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Światłowód AirFiber pozwala na uzyskanie szybkości takich samych, a nawet wyższych od klasycznego Internetu światłowodowego, czyli średnio 15 Gb i więcej. Światłowód AirFiber, oprócz pełnego wachlarza zalet standardowego Internetu światłowodowego, oferuje również wiele innych korzyści pod postacią: braku infrastruktury kablowej (nie rujnuje estetyki domu i ogrodu), doskonałej prędkości, prostoty samodzielnego montażu oraz odporności na warunki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenie kabla. W przypadku światłowodu AirFiber infrastruktury kablowej po prostu nie ma, a warto wiedzieć, że serwis kabli często trwa wiele dni. Dzięki nowoczesnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Kotowice, szybko i łatwo można podłączyć do Internetu cały wachlarz sprzętów. Ciekawym rozwiązaniem jest również opcja światłowodu w systemie prepaid bez umowy.

Światłowód Kotowice
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie