Airmax Internet Bolesław zapewnia błyskawiczne połączenie online dostosowane do potrzeb mieszkańców, biur oraz firm działających na terenie województwa śląskiego.

Internet Bolesław - Dostawca Internetu AirMAX pragnie przedstawić nowy, całkowicie nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Bolesław i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle atrakcyjnego dla Klientów i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Bolesław, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie darmowego okresu testowego. Kluczowym dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat raciborski.

światłowód Bolesław

Airmax Światłowód Bolesław bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Bolesław.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu domowego w miejscowości Bolesław. Dostarczamy Internet w technologii klasycznego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Internet ten pozwala na osiąganie szybkości takich samych, a nawet wyższych od standardowego Internetu światłowodowego, czyli przeciętnie 15 Gb i więcej. Internet ten, oprócz zestawu zalet standardowego Internetu światłowodowego, oferuje również dodatkowe profity w formie: braku kabli (nie odbiera walorów estetycznych budynkowi i posesji), zawrotnych prędkości, bezproblemowości samodzielnego montażu oraz odporności na warunki pogodowe i mechaniczne zniszczenie infrastruktury sieciowej. W przypadku tego Internetu przewodów po prostu nie ma, a warto wiedzieć, że naprawienie kabli na ogół trwa wiele dni. Dzięki nowoczesnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Bolesław, łatwo można podłączyć do Internetu cały zestaw sprzętów. W naszej ofercie znajduje się również opcja światłowodu bez umowy – na kartę.

Światłowód Bolesław
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie