Airmax Internet Siecieborowice: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Siecieborowice - Dostawca Internetu AirMAX pragnie przedstawić nowy, ultra szybki internet do domu, firmy, biura. Miło nam oznajmić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Siecieborowice i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle atrakcyjnego dla Klientów i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Siecieborowice, ale także bliższą i dalszą okolicę. O solidności naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Warte podkreślenia dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a zarazem cały powiat oławski.

światłowód Siecieborowice

Airmax Światłowód Siecieborowice bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Siecieborowice.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Siecieborowice. Oferujemy Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy Internet AirFiber pozwala na osiągnięcie szybkości równych i wyższych od standardowego Internetu światłowodowego, czyli przynajmniej 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy Internet AirFiber, oprócz kompletu zalet klasycznego Internetu światłowodowego, zapewnia również dodatkową wartość pod postacią: braku okablowania (nie wpływa negatywnie na estetykę domu i ogrodu), bardzo dużej prędkości, prostoty samodzielniej instalacji oraz odporności na czynniki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenia kabla. W przypadku bezprzewodowego Internetu AirFiber przewodów po prostu nie ma, a warto pamiętać, że naprawa kabla zwykle zajmuje wiele dni. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Siecieborowice, łatwo można podłączyć do Internetu komplet posiadanych sprzętów. W naszej ofercie znajduje się również opcja światłowodu bez umowy – na kartę.

Światłowód Siecieborowice
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie